msze święte

Różaniec Święty

w intencji Krucjaty Różańcowej
poniedziałek, godz. 7.30

O godzinie 18.00 Zespół Muzyczny prowadzi Wieczory Chwały.

Nabożeństwo do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i św. Kamila

w intencji uzdrowienia chorych
wtorek, godz. 17.30

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w intencjach przedstawianych przez modlących się
środa, godz. 18.00

Nabożeństwo do Przenajdroższej Krwi Chrystusa

w intencji naszego ośrodka duszpasterskiego
czwartek, godz. 17.30

Koronka do Miłosierdzia Bożego
i Liturgia Godzin

w intencji ruchów i wspólnot w naszej Parafii
piątek, godz. 17.30

Różaniec święty

w intencji dusz w czyśćcu cierpiących
sobota, godz. 8.30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

w intencji rodzin naszej Parafii
i Ojczyzny
niedziela, godz. 9.00

1. Modlitwa za niewierzące potomstwo

W każdą środę i piątek przed Mszą św. modlimy się za tych, którym zabrakło wiary: dzieci, chrzesniaków, wnuków. Imiona potrzebujących modlitwy wypisujemy na kartkach i wrzucamy do kosza obok wizerunku Matki Bożej Świdnickiej. Warunkiem wypisania imion jest osobiste zaangażowanie we wspólną modlitwę, na miarę swoich mozliwości.

28.10.2016
  2. katolicki.walbrzych.pl
    Z radością informujemy, że od niedawna działa katolicki portal informacyjny dla osób z Wałbrzycha i okolic. Chcemy się jednoczyć we współdziałaniu na rzecz Królestwa Bożego. Zapraszamy na: www.katolicki.walbrzych.pl
    1.7.2014
  3. NOWOCZESNA APLIKACJA NA TELEFON
    Zachęcamy Wszystkich do darmowego ściągnięcia na telefon aplikacji, która ma na celu zbliżenie ludzi w świecie rzeczywistym, nie izoluje ale łączy. Pod tym względem zasadniczo różnie się od facebooka czy innych aplikacji. Warto się wgryźć. To proste: www.gpsnose.com  . Aplikacja posiada tłumaczenie na j.polski. Podawajmy tę wiadomość dalej, by umacniać rzeczywistą a nie wirtualną bliskość człowieka z człowiekiem.
    25.4.2917
  4. DREWNO KAŻDEGO GATUNKU

Wszyscy Zatroskani o powstanie kościoła i  domu parafialnego pod największym Krzyżem św. w Polsce -  na Chełmcu,

prosimy Was o pomoc w gromadzeniu drewna różnych gatunków (także owocowych), byśmy mogli przeznaczyć je na cele budowlane. Średnica od 5 cm wzwyż. Chętnie przyjmiemy inne materiały w formie darowizny, bądź ozdoby w nowej świątyni (złoto, srebro, bursztyn, kamienie szlachetne i półszlachetne) Naszych Dobroczyńców regularnie obmadlamy w "Wałbrzyskiej Częstochowie".

1.7.2017
  5. TWOJA ŚCIANA

W różny sposób można upamietnić się na tym łez padole. My proponujemy, żebyście mieli swoją ścianę w kościele. Można wespół, można w pojedynkę. Taka okazja może się nie powtórzyć. Pomoagając budować ośrodek duszpasterski, upamietniasz się na wieki. Tu ludzie będa przyjmować Chrzest św. Eucharystię, nawracać się i spowiadać, zawierać Sakrament Małżeństwa, doświadczać uzdrowień i uwolnień. Ty możesz stworzyć ku temu odpowiednie warunki. Myślisz, że możesz mieć swój udział? Potrzebne  informacje na www.parafiakonradow.boo.pl w linku: KONTAKT.

15.3.2018
  6. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie, i uwolnienie

Najbliższa Msza św. i modlitwa o uzdrowienie w piątek, 24 sierpnia 2018, o godz. 18.00. Zapraszamy!

24.8.2018