msze święte

niedziela: 9.30, 11.00
poniedziałek: 7.00
wtorek-piątek: 18.00
sobota: 9.00

spowiedź święta

( okazja do spowiedzi
przed Mszą Świętą )

nabożeństwa

Różaniec Święty

w intencji Krucjaty Różańcowej
poniedziałek, godz. 7.30

O godzinie 18.00 Zespół Muzyczny prowadzi Wieczory Chwały.

Nabożeństwo do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i św. Kamila

w intencji uzdrowienia chorych
wtorek, godz. 17.30

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w intencjach przedstawianych przez modlących się
środa, godz. 18.00

Nabożeństwo do Przenajdroższej Krwi Chrystusa

w intencji naszego ośrodka duszpasterskiego
czwartek, godz. 17.30

Koronka do Miłosierdzia Bożego
i Liturgia Godzin

w intencji ruchów i wspólnot w naszej Parafii
piątek, godz. 17.30

Różaniec święty

w intencji dusz w czyśćcu cierpiących
sobota, godz. 8.30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

w intencji rodzin naszej Parafii
i Ojczyzny
niedziela, godz. 9.00

canada goose jas nep moncler jas heren canada goose jas moncler jas woolrich jas dames canada goose sale peuterey jassen parajumpers jas woolrich jas moncler jas dames canada goose jas parajumpers jassen moncler muts belstaff jas moncler jas duvetica jas peuterey jas

aktualności

 1. Modlitwa za niewierzące potomstwo

  W każdą środę i piątek przed Mszą św. modlimy się za tych, którym zabrakło wiary: dzieci, chrzesniaków, wnuków. Imiona potrzebujących modlitwy wypisujemy na kartkach i wrzucamy do kosza obok wizerunku bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Warunkiem wypisania imion jest osobiste zaangażowanie we wspólną modlitwę, na miarę swoich mozliwości.

  28.10.2016
 2. katolicki.walbrzych.pl
  Z radością informujemy, że od niedawna działa katolicki portal informacyjny dla osób z Wałbrzycha i okolic. Chcemy się jednoczyć we współdziałaniu na rzecz Królestwa Bożego. Zapraszamy na: www.katolicki.walbrzych.pl
  1.7.2014
 3. NOWOCZESNA APLIKACJA NA TELEFON
  Zachęcamy Wszystkich do darmowego ściągnięcia na telefon aplikacji, która ma na celu zbliżenie ludzi w świecie rzeczywistym, nie izoluje ale łączy. Pod tym względem zasadniczo różnie się od facebooka czy innych aplikacji. Warto się wgryźć. To proste: www.gpsnose.com  . Niedługo gpsnose bedzie miała tłumaczenie na j.polski. Podawajmy tę wiadomość dalej, by umacniać rzeczywistą a nie wirtualną bliskość człowieka z człowiekiem.
  25.4.2917
 4. Odpust i festyn u Matki Bożej Częstochowskiej w Wałbrzychu

  W niedzielę, 27 sierpnia 2017r, o godz. 11.00 bedziemy uczestniczyć w sumie odpustowej, której poprzewodniczy ks. inf. Julian Źrałko - długoletni duszpasterz na tym terenie, budowniczy Krzyża św. na Chełmcu i kaplicy, a kazanie wygłosi ks. Czesław Studenny - probosz Rzymskokatolickiej Parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu. Od godz. 15.30, pod Krzyżem Pielgrzymklowym, przy placu budowy kościoła rozpocznie się festyn parafialny. Częścią festynu będzie występ poetów wrocławskich - od godz. 16.00.

  Msza św. w kaplicy - przy ul. K.K. Baczyńskiego 14 w Wałbrzychu. Festyn przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2 w Szczawnie-Zdroju. Serdecznie zapraszamy!

  27.8.2017
 5. DREWNO KAŻDEGO GATUNKU

  Wszyscy Zatroskani o powstanie kościoła i  domu parafialnego pod największym Krzyżem św. w Polsce -  na Chełmcu,

  prosimy Was o pomoc w gromadzeniu drewna różnych gatunków (także owocowych), byśmy mogli przeznaczyć je na deski. Chętnie przyjmiemy inne materiały w formie darowizny, bądź ozdoby w nowej świątyni. Naszych Dobroczyńców regularnie obmadlamy w "Wałbrzyskiej Częstochowie".

  1.7.2017
 6. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie, i uwolnienie

  W piatek, 18 sierpnia 2017, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie, i uwolnienie.

  18.8.2017

zobacz koniecznie

czytania na dziś »

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz