msze święte

Różaniec Święty

w intencji Krucjaty Różańcowej
poniedziałek, godz. 7.30

O godzinie 18.00 Zespół Muzyczny prowadzi Wieczory Chwały.

Nabożeństwo do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i św. Kamila

w intencji uzdrowienia chorych
wtorek, godz. 17.30

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w intencjach przedstawianych przez modlących się
środa, godz. 18.00

Nabożeństwo do Przenajdroższej Krwi Chrystusa

w intencji naszego ośrodka duszpasterskiego
czwartek, godz. 17.30

Koronka do Miłosierdzia Bożego
i Liturgia Godzin

w intencji ruchów i wspólnot w naszej Parafii
piątek, godz. 17.30

Różaniec święty

w intencji dusz w czyśćcu cierpiących
sobota, godz. 8.30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

w intencji rodzin naszej Parafii
i Ojczyzny
niedziela, godz. 9.00

1. Modlitwa za niewierzące potomstwo

W każdą środę i piątek przed Mszą św. modlimy się za tych, którym zabrakło wiary: dzieci, chrzesniaków, wnuków. Imiona potrzebujących modlitwy wypisujemy na kartkach i wrzucamy do kosza obok wizerunku bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Warunkiem wypisania imion jest osobiste zaangażowanie we wspólną modlitwę, na miarę swoich mozliwości.

28.10.2016
  2. katolicki.walbrzych.pl
    Z radością informujemy, że od niedawna działa katolicki portal informacyjny dla osób z Wałbrzycha i okolic. Chcemy się jednoczyć we współdziałaniu na rzecz Królestwa Bożego. Zapraszamy na: www.katolicki.walbrzych.pl
    1.7.2014
  3. NOWOCZESNA APLIKACJA NA TELEFON
    Zachęcamy Wszystkich do darmowego ściągnięcia na telefon aplikacji, która ma na celu zbliżenie ludzi w świecie rzeczywistym, nie izoluje ale łączy. Pod tym względem zasadniczo różnie się od facebooka czy innych aplikacji. Warto się wgryźć. To proste: www.gpsnose.com  . Aplikacja posiada tłumaczenie na j.polski. Podawajmy tę wiadomość dalej, by umacniać rzeczywistą a nie wirtualną bliskość człowieka z człowiekiem.
    25.4.2917
  4. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie, i uwolnienie

W piątek, 15 grudnia, o godz. 18.00 możesz doświadczyć miłości żywego Boga podzcza Mszy św. i modlitwy o uzdrowienie.

5. DREWNO KAŻDEGO GATUNKU

Wszyscy Zatroskani o powstanie kościoła i  domu parafialnego pod największym Krzyżem św. w Polsce -  na Chełmcu,

prosimy Was o pomoc w gromadzeniu drewna różnych gatunków (także owocowych), byśmy mogli przeznaczyć je na deski. Chętnie przyjmiemy inne materiały w formie darowizny, bądź ozdoby w nowej świątyni. Naszych Dobroczyńców regularnie obmadlamy w "Wałbrzyskiej Częstochowie".

1.7.2017
  6. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie, i uwolnienie

17 listopada 2017, w 3 piątek miesiąca, o godz. 18.00. możesz skorzystać z Mszy  św i modlitwy o uzrdowienie i uwolnienie. Zapraszamy.

7. Charyzmatyczne rekolekcje adwentowe

Rezrewuj czas na odnowę w Duchu Świętym. Ostatnio rekolekcje parafialne prowadził o. Michał Olszewski, zanim kolejne  przeprowadzi ks. Dominik Chmielewski, tym razem - od niedzieli 3 grudnia do środy 6 grudnia 2017 rekolekcje adwentowe w naszej parafii poprowadzą charyzmatycy: ks. Marek Sawicki, Henryk Krzosek, Zuzanna Zuzelska.

Temat rekolekcji: Szkoła charyzmatów.

Plan rekolekcji:

niedziela: Msze św. z naukami ogólnymi - godz. 9.30 i 11.00