msze święte

Różaniec Święty

w intencji Krucjaty Różańcowej
poniedziałek, godz. 7.30

O godzinie 18.00 Zespół Muzyczny prowadzi Wieczory Chwały.

Nabożeństwo do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i św. Kamila

w intencji uzdrowienia chorych
wtorek, godz. 17.30

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w intencjach przedstawianych przez modlących się
środa, godz. 18.00

Nabożeństwo do Przenajdroższej Krwi Chrystusa

w intencji naszego ośrodka duszpasterskiego
czwartek, godz. 17.30

Koronka do Miłosierdzia Bożego
i Liturgia Godzin

w intencji ruchów i wspólnot w naszej Parafii
piątek, godz. 17.30

Różaniec święty

w intencji dusz w czyśćcu cierpiących
sobota, godz. 8.30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

w intencji rodzin naszej Parafii
i Ojczyzny
niedziela, godz. 9.00

1. Modlitwa za niewierzące potomstwo

W każdą środę i piątek przed Mszą św. modlimy się za tych, którym zabrakło wiary: dzieci, chrzesniaków, wnuków. Imiona potrzebujących modlitwy wypisujemy na kartkach i wrzucamy do kosza obok wizerunku bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Warunkiem wypisania imion jest osobiste zaangażowanie we wspólną modlitwę, na miarę swoich mozliwości.

28.10.2016
  2. katolicki.walbrzych.pl
    Z radością informujemy, że od niedawna działa katolicki portal informacyjny dla osób z Wałbrzycha i okolic. Chcemy się jednoczyć we współdziałaniu na rzecz Królestwa Bożego. Zapraszamy na: www.katolicki.walbrzych.pl
    1.7.2014
  3. NOWOCZESNA APLIKACJA NA TELEFON
    Zachęcamy Wszystkich do darmowego ściągnięcia na telefon aplikacji, która ma na celu zbliżenie ludzi w świecie rzeczywistym, nie izoluje ale łączy. Pod tym względem zasadniczo różnie się od facebooka czy innych aplikacji. Warto się wgryźć. To proste: www.gpsnose.com  . Niedługo gpsnose bedzie miała tłumaczenie na j.polski. Podawajmy tę wiadomość dalej, by umacniać rzeczywistą a nie wirtualną bliskość człowieka z człowiekiem.
    25.4.2917
  4. Odpust i festyn u Matki Bożej Częstochowskiej w Wałbrzychu

W niedzielę, 27 sierpnia 2017r, o godz. 11.00 bedziemy uczestniczyć w sumie odpustowej, której poprzewodniczy ks. inf. Julian Źrałko - długoletni duszpasterz na tym terenie, budowniczy Krzyża św. na Chełmcu i kaplicy, a kazanie wygłosi ks. Czesław Studenny - probosz Rzymskokatolickiej Parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu. Od godz. 15.30, pod Krzyżem Pielgrzymklowym, przy placu budowy kościoła rozpocznie się festyn parafialny. Częścią festynu będzie występ poetów wrocławskich - od godz. 16.00.

Msza św. w kaplicy - przy ul. K.K. Baczyńskiego 14 w Wałbrzychu. Festyn przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2 w Szczawnie-Zdroju. Serdecznie zapraszamy!

27.8.2017
  5. DREWNO KAŻDEGO GATUNKU

Wszyscy Zatroskani o powstanie kościoła i  domu parafialnego pod największym Krzyżem św. w Polsce -  na Chełmcu,

prosimy Was o pomoc w gromadzeniu drewna różnych gatunków (także owocowych), byśmy mogli przeznaczyć je na deski. Chętnie przyjmiemy inne materiały w formie darowizny, bądź ozdoby w nowej świątyni. Naszych Dobroczyńców regularnie obmadlamy w "Wałbrzyskiej Częstochowie".

1.7.2017
  6. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie, i uwolnienie

W piatek, 18 sierpnia 2017, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie, i uwolnienie.

18.8.2017

zobacz koniecznie