msze święte

Różaniec Święty

w intencji Krucjaty Różańcowej
poniedziałek, godz. 7.30

O godzinie 18.00 Zespół Muzyczny prowadzi Wieczory Chwały.

Nabożeństwo do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i św. Kamila

w intencji uzdrowienia chorych
wtorek, godz. 17.30

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w intencjach przedstawianych przez modlących się
środa, godz. 18.00

Nabożeństwo do Przenajdroższej Krwi Chrystusa

w intencji naszego ośrodka duszpasterskiego
czwartek, godz. 17.30

Koronka do Miłosierdzia Bożego
i Liturgia Godzin

w intencji ruchów i wspólnot w naszej Parafii
piątek, godz. 17.30

Różaniec święty

w intencji dusz w czyśćcu cierpiących
sobota, godz. 8.30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

w intencji rodzin naszej Parafii
i Ojczyzny
niedziela, godz. 9.00

1. Modlitwa za niewierzące potomstwo

W każdą środę i piątek przed Mszą św. modlimy się za tych, którym zabrakło wiary: dzieci, chrzesniaków, wnuków. Imiona potrzebujących modlitwy wypisujemy na kartkach i wrzucamy do kosza obok wizerunku bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Warunkiem wypisania imion jest osobiste zaangażowanie we wspólną modlitwę, na miarę swoich mozliwości.

28.10.2016
  2. katolicki.walbrzych.pl
    Z radością informujemy, że od niedawna działa katolicki portal informacyjny dla osób z Wałbrzycha i okolic. Chcemy się jednoczyć we współdziałaniu na rzecz Królestwa Bożego. Zapraszamy na: www.katolicki.walbrzych.pl
    1.7.2014
  3. NOWOCZESNA APLIKACJA NA TELEFON
    Zachęcamy Wszystkich do darmowego ściągnięcia na telefon aplikacji, która ma na celu zbliżenie ludzi w świecie rzeczywistym, nie izoluje ale łączy. Pod tym względem zasadniczo różnie się od facebooka czy innych aplikacji. Warto się wgryźć. To proste: www.gpsnose.com  . Aplikacja posiada tłumaczenie na j.polski. Podawajmy tę wiadomość dalej, by umacniać rzeczywistą a nie wirtualną bliskość człowieka z człowiekiem.
    25.4.2917
  4. Spektakl teatralny pt. "Wojciechowe ślady"

W niedzielę, 1 października 2017r., po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy do kaplicy parafialnej na spektakl teatralny pt. "Wojciechowe ślady". Czas spektaklu - 25 minut. Wstęp wolny.

1.10.2017
  5. DREWNO KAŻDEGO GATUNKU

Wszyscy Zatroskani o powstanie kościoła i  domu parafialnego pod największym Krzyżem św. w Polsce -  na Chełmcu,

prosimy Was o pomoc w gromadzeniu drewna różnych gatunków (także owocowych), byśmy mogli przeznaczyć je na deski. Chętnie przyjmiemy inne materiały w formie darowizny, bądź ozdoby w nowej świątyni. Naszych Dobroczyńców regularnie obmadlamy w "Wałbrzyskiej Częstochowie".

1.7.2017
  6. Nocne czuwanie pokutne ze Św. Janem Pawłem II i Bł ks. Jerzym Popiełuszką

W piątek, 13 pażdziernika 2017r. Eucharystią i Nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa rozpoczniemy nocne czuwanie pokutne przed Najświętszym Sakramentem, przy relikwiach Św. Jana Pawła II   i Bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Modlitwę zakończymy nabożeństwem pierwszosobotnim o godz. 8.15 i Mszą św. o godz. 9.00. Do modlitwy i pokuty wzywa Matka Boża w licznych objawieniach. Zatem odpowiedz....

6.10.2017
  7. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie, i uwolnienie

Msza św. i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie w piatek, 20 października 2017, o godz. 18.00. Zapraszamy do kaplicy parafialnej!

20.10.2017
  8. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie, i uwolnienie

W piatek, 22 września 2017, o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie.

22.9.2017
  9. Polsko-Czesko-Słowacka pieIgrzymka na Chełmiec

W sobotę 23 września, o godz. 9.30, spod Krzyża Pielgrzymkowego, obok placu budowy kościoła przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki w Szczawnie-Zdroju pielgrzymi wyruszą na szczyt Chełmca, by tam, pod największym Krzyżem św. w Polsce celebrować Mszę św., modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego i spotkać się przy ognisku. Proszę zabrać własny prowiant. Czas wejścia - około 3 godziny. Zejście indywidualnie. Zapraszamy!

23.9.2017
  10. Prccesja fatimska

W piatek, 13 października 2017r. obchodząc 100-lecie objawień fatimskich, będziemy celebrować Mszę św., po której przejdziemy ulicami Konradowa, odmawiając Różaniec św. w intencji nawrócenia grzeszników. Zapraszamy do modlitwy i pokuty!

11. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie, i uwolnienie

17 listopada 2017, w 3 piątek miesiąca, o godz. 18.00. możesz skorzystać z Mszy  św i modlitwy o uzrdowienie i uwolnienie. Zapraszamy.

12. Charyzmatyczne rekolekcje adwentowe

Rezrewuj czas na odnowę w Duchu Świętym. Od niedzieli 3 grudnia do środy 5 grudnia 2017 rekolekcje adwentowe w naszej parafii poprowadzą charyzmatycy: ks. Marek Sawicki, Henryk Krzosek, Zuza Zuzelska.

3.12.2017

zobacz koniecznie